
Akumuliatorinė vejapjovė EGO Power+ LM1914E-SP, 47cm
- Akumuliatorinė savaeigė vejapjovė, tinka vidutinio dydžio vejoms ir sudėtingesniam pjovimui
- Funkcijos: mulčiavimas, surinkimas ir šoninis išmetimas
- Variklis be anglinių šepetėlių
Aprašymas
Akumuliatorinė vejapjovė veikia švariai, tyliai ir saugiai lyginant su benzinine.
Kompaktiškai sulankstoma - patogu transportuoti ar sandėliuoti vertikaliai.
LED žibintai leis pjauti veją bet kuriuo paros metu.
Atspari drėgmei ir įvairioms oro sąlygoms.
Korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus polipropileno.
Reguliuojama rankena - trys padėtys.
Kompaktiškas dizainas padeda pjauti žolę siaurose vietose.
Septynios pjovimo aukščio padėtys: 20 / 27 / 35 / 45 / 58 / 70 / 80 mm.
Specifikacija
| Svoris | 24,4 kg |
| Apsukų skaičius | 3000-3200 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 6,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Veikimo laikas | 40 min. |
| Konteinerio talpa | 55 l |
| Aukščio reguliavimas | 7 padėtys |
| Eiga | Savaeigė |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Pjovimo plotis | 470 mm |
| Apsaugos klasė | IPX4 |
| Standartiniai priedai | 6,0 Ah akumuliatorius ir greitasis įkroviklis |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / Surinkimas / Šoninis išmetimas |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
| Papildoma garantijos informacija | Akumuliatoriui - 36 mėn. fiziniams asm., 24 mėn. juridiniams asm. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
DUK
- „Pro X“ serijos įrankiams ir akumuliatoriams suteikiama 3 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
- „Professional“ serijos įrankiams ir 56V akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM4000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 3 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM2000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 2 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Fiziniams asmenims taikoma 5 metų garantija visiems įrankiams ir 3 metų garantija akumuliatoriams, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Juridiniams asmenims taikoma garantija:
⚠️ Išskirtinės vejos robotų garantijos sąlygos:
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









