Akumuliatorinių įrankių rinkinys HiKOKI KC18MV005+
Aprašymas
Akumuliatorinis smūginis suktuvas-gręžuvas DV18DEW2Z:
- Variklis be anglinių šepetėlių
- 70 Nm sukimo momentas
- 6 mm mašininiams varžtams ir 10 mm medvaržčiams
| Svoris | 1,25 kg |
| Apsukų skaičius | 0-550 / 0-2000 aps./min. |
| Ilgis | 155 mm |
| Vibracijos lygis | 2,6 m/s² |
| Triukšmo lygis | 97,3 dB(A) |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 52 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 13 mm |
| Maks. sukimo momentas | 70 Nm |
| Griebtuvas | 1,5 - 13 mm |
Akumuliatorinis smūginis suktuvas WH18DEW2Z:
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Kompaktiška konstrukcija su išskirtine pusiausvyra ir manevringumu
- 175 Nm sukimo momentas
| Svoris | 0,9 kg |
| Apsukų skaičius | 0-3100 aps./min. |
| Ilgis | 120 mm |
| Vibracijos lygis | 11,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 89 dB(A) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Maks. sukimo momentas | 175 Nm |
| Griebtuvas | 1/4" |
| Smūgių skaičius | 0-3400 sm./min. |
| Varžto sukimo skersmuo | 4-8 mm |
| Veržlės sukimo skersmuo | M5-M16 |
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis G1813DVEW2Z:
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Reguliuojamas greitis
- Didelis atsparumas dulkėms ir drėgmei
| Svoris | 2,4 kg |
| Apsukų skaičius | 3200-8000 aps./min. |
| Ilgis | 389 mm |
| Vibracijos lygis | 5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 85 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 22.2 mm |
| Velenas | M14 |
2 x akumuliatoriai Multi Volt BSL36A18X:
- Suderinamas su 18V ir 36V įrankiais
- Su įkrovimo lygio indikatoriumi
- Apsauga nuo perkrovos, perkaitimo
| Svoris | 0,74 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V / 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,5 Ah (36V) / 5,0 Ah (18V) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
Greitasis įkroviklis UC18YSL3:
- Gali būti naudojamas su 14,4 V, 18 V ir 36 V (Multi Volt) akumuliatoriais
- Su USB jungtimi mobiliajam telefonui ir kitiems prietaisams įkrauti
- Itin greitas įkrovimas
| Svoris | 0,6 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 14.4 V / 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Tipas | Smūginiai suktuvai / Smūginiai gręžtuvai / Suktuvai / Gręžtuvai / Kampiniai šlifuokliai / Akumuliatoriai / Akumuliatorių įkrovikliai / Komplektai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



