Akumuliatorinis ekscentrinis šlifuoklis BOSCH GEX 12V-150-3 Solo LB
- Optimaliai ergonomiška rankena ir kompaktiška bei subalansuota įrankio konstrukcija optimaliam valdymui
- Spartus darbas ir aukšta paviršiaus apdirbimo kokybė, kuriuos užtikrina variklis be šepetėlių su 3 mm orbita
- Lengvas ir intuityvus valdymas dėl naudotojo sąsajos ir efektyvaus dulkių surinkimo dulkių maišelyje
Aprašymas
Dėl paprastos valdymo sąsajos įrankį galite valdyti intuityviai.
Dulkių surinkimo maišelis užtikrina efektyvų dulkių surinkimą.
Puikiai tinka medienos, dažų ir lako šalinimui, taip pat tarpiniam šlifavimui ir paviršių šveitimui.
Galima naudoti su „Professional 12V“ sistema.
Specifikacija
| Svoris | 1,1 kg |
| Apsukų skaičius | 4500-9500 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 3,1 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 229 x 182 x 177 mm |
| Judesių skaičius | 9000–19000 jud./min. |
| Tipas | Ekscentriniai šlifuokliai |
| Pado skersmuo | 150 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






