Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis BOSCH GWS 18V-11 PS Solo CT
- Didelio našumo, atitinkantis 1100 W laidinio įrankio galią
- Puiki pasukamos rankenos ergonomika užtikrina patogų pjovimą ir šlifavimą
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Įvairios apsaugos funkcijos su atatrankos valdymu, išmania stabdymo sistema ir dideliu plokščiu jungikliu.
Ergonomiškas ir paprastas naudoti dėl ilgos, plonos rankenos.
Patogi antivibracinė rankena sumažina nuovargį.
Specifikacija
| Svoris | 1,9 kg |
| Apsukų skaičius | 3000-9000 aps./min. |
| Tvirtinimas | M14 |
| Vibracijos lygis | 2 m/s² |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 135 x 390 x 160 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 22,23 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | Papildoma rankena, greito fiksavimo veržlė, apsauginis apdangalas, apsauga, įveržimo jungė |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





