Akumuliatorinis juostinis šlifuoklis BOSCH GBS 18V-75 Solo
- Kompaktiškas ir galingas akumuliatorinis juostinis šlifuoklis, skirtas medienos šlifavimui
- Bešepetėlinis variklis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Kompaktiškas ir lengvas dizainas užtikrina patogų valdymą viena arba abiem rankomis.
Ergonomiškas dizainas užtikrina patogų darbą ir mažesnį nuovargį.
Apsauga nuo smūgių ir kritimų.
Integruotas LED apšvietimas.
Modernus valdymo skydelis leidžia reguliuoti greitį ir stebėti įrankio būseną.
Tvirtas dulkių maišelis užtikrina efektyvų dulkių surinkimą.
Suderinamas su „Bosch Click & Clean“ sistema.
Tinka naudoti su BOSCH Profesional 18 V akumuliatoriais ir įkrovikliais.
Specifikacija
| Svoris | 2,6 kg |
| Triukšmo lygis | 96 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | ≥ 4,0 Ah |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 291 x 140 x 180 mm |
| Juostos judėjimo greitis | 200-320 m/min. |
| Tipas | Juostiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | Dulkių surinkimo maišelis |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







