
Akumuliatorinių įrankių rinkinys MILWAUKEE M18 FPP2BJ-552B
Rinkinį sudaro: akumuliatorinis veržliasukis M18 FMTIW2F12 ir akumuliatorinis kampinis šlifuoklis M18 FSAG125X
Aprašymas
Akumuliatorinis veržliasukis M18 FMTIW2F12:
- 4-ių greičių pasirinkimas
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Itin kompaktiška 152 mm ilgio konstrukcija leidžia pasiekti sunkiai prieinamas vietas
| Tvirtinimo kvadratas | 1/2" |
| Svoris | 2,3 kg (su 5,0 Ah akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-1250/0-1950/0-2575/0-1325 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Maks. sukimo momentas | 475/610/745/47 Nm |
| Atsukimo momentas | 881 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-900/0-2100/0-3100 sm./min. |
| Veržlės sukimo skersmuo | M22 |
| Tipas | Veržliasukiai |
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis M18 FSAG125X
- Galingas bešepetėlinis variklis
- Prilygsta 1200 W laidiniam kampiniam šlifuokliui
- Greitas ir paprastas priedų keitimas nenaudojant įrankių
| Tvirtinimo kvadratas | 1/2" |
| Svoris | 2,3 kg (su 5,0 Ah akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-1250/0-1950/0-2575/0-1325 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Maks. sukimo momentas | 475/610/745/47 Nm |
| Atsukimo momentas | 881 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-900/0-2100/0-3100 sm./min. |
| Veržlės sukimo skersmuo | M22 |
| Tipas | Veržliasukiai |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Tipas | Veržliasukiai / Kampiniai šlifuokliai / Komplektai |
| Standartiniai priedai | 5,0 Ah akumuliatorius, 5,5 Ah akumuliatorius, greitasis įkroviklis, krepšys |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


