
Akumuliatorinis ekscentrinis šlifuoklis MAKITA DBO180Z
- Ergonomiškas neslystantis korpusas
- Dulkių surinkimo sistema garantuoja švaresnę darbo vietą
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Akumuliatoriaus apsaugos sistema, prailginamas akumuliatoriaus naudojimo laikas.
Dirba su visais 18V Li-ion akumuliatoriais išskyrus 1,3 Ah.
Specifikacija
| Svoris | 1,7 kg |
| Apsukų skaičius | 7.000 - 11.000 min-1 |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 175 x 123 x 153 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Tipas | Ekscentriniai šlifuokliai |
| Baterijų tipas | Li-ion |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


