Akumuliatorinis betono šlifuoklis BOSCH GBR 18V-15 S Solo LB
- Puikus našumas dėl galingo bešepetėlio variklio
- Pasukama pagalbinė rankena, kad būtų lengva pasiekti apdorojamą paviršių
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Tikslus ir lengvas plokštumos šlifavimas su pastumiamu apsauginiu elementu
Pasukama pagalbinė rankena, kad būtų lengva pasiekti apdorojamą paviršių
Profesionalūs rezultatai su įvairiomis medžiagomis dėl per HMI pasirenkamo greičio.
Didesnę naudotojo apsaugą užtikrina tokios funkcijos kaip „KickBack Control“, stabdžių sistema ir kritimo kontrolė.
Puikiai tinka įvairių medžiagų, pvz., betono, akmens, cemento sluoksnio ir marmuro sausam šlifavimui, nelygumų pašalinimui ir paviršiaus lyginimui.
Šiam įrankiui tinka 125 mm deimantinės šlifavimo taurės ir įprastiniai dulkių siurbliai.
„Click&Clean“ sąsaja užtikrina sklandų dulkių susiurbimą.
Suderinamas su „Bosch Professional 18V System“ ir įvairių prekių ženklų akumuliatorių aljanso „AMPShare“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 2,6 kg |
| Apsukų skaičius | 2600-8500 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 372 x 233 x 203 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 22,23 mm |
| Velenas | M14 |
| Standartiniai priedai | Kaištinis veržliaraktis, lagaminas, atsarginė dviejų dalių šepetėlio juosta, 125 mm deimantinės taurės formos ratas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





