
Akumuliatorinis tiesinis pjūklas su pjūkleliais MILWAUKEE M18 FSZ100P-502P
Aprašymas
LED darbinio paviršiaus apšvietimas.
Patentuota pavaros apsaugos sankaba - pailgina pavaros ir variklio tinkamumo naudoti laiką sugerdama smūgio jėgas, kurias sukelia staigus ašmenų užstrigimas.
Metalinė sustiprinta akumuliatoriaus jungtis užtikrina geresnį patvarumą ir ilgesnį akumuliatoriaus tinkamumo naudoti laiką.
Reguliuojamas padas leidžia naudoti pjūklų ašmenis optimaliai.
Integruotas akumuliatoriaus energijos matuoklis.
Patvarus metalinis pakabinimo kablys.
Integruotos trys „MILWAUKEE“ technologijos: bešepetis variklis „POWERSTATE™“, akumuliatorius „REDLITHIUM™“, išmanioji aparatinė ir programinė įranga „REDLINK PLUS™“. Šios naujovės suteikia neprilygstamą galią, ilgą veikimo laiką ir patvarumą darbo vietoje.
Veikia su visais „MILWAUKEE M18™“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 3,8 kg |
| Triukšmo lygis | 96 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Pjovimo gylis medienoje | 300 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 20 mm |
| Pjūklo eiga | 32 mm |
| Judesių skaičius | 0-3000 jud./min. |
| Tipas | Tiesiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,0 Ah akumuliatoriai, greitasis įkroviklis, 84 x pjovimo pjūkleliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










