Akumuliatorinis frezeris BOSCH GKF 18V-8 Solo LB
- Kompaktiškas, lengvas ir galingas - prilygsta 1000W laidiniam įrankiui.
- Laisvų rankų sūklio fiksatorius patogiam frezų pakeitimui.
- Pasižymi geriausiomis savo klasėje dulkių nutraukimo ir saugumo savybėmis.
Aprašymas
Specialūs adapteriai leidžia prijungti dulkių siurblį tiek paviršiaus, tiek kraštų frezavimui.
Drop Control vartotojo apsauga užtikrina, kad įrankis automatiškai išsijungtų, jei nukrenta.
Švelnus variklio startas ir stabdis.
Apsauga nuo pakartotinio įsijungimo nutrūkus maitinimo šaltiniui.
Suderinamas su Bosch, Festool ir Makita liniuotėmis (kai naudojama TE600 ir FSN OFA)
Precizinis gylio reguliavimas.
Specifikacija
| Svoris | 1,1 kg |
| Apsukų skaičius | 10.000-30.000 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 95 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 82 x 95 x 168 mm |
| Tipas | Frezeriai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas, lygiagrečioji atrama, skydelis nuo atplaišų, suspaudžiamoji įvorė su gaubiamąja veržle 8 mm, veržliaraktis 17 mm, 2 x dulkių nusiurbimo adapteriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









