
Akumuliatorinis tiesinis pjūklas MAKITA DJR188Z
- Greitai keičiami pjūkleliai
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio!
Aprašymas
Įrankyje ir baterijose esanti apsaugos sistema užtikrina, kad įrankis atsijungtų automatiškai nukritus įkrovos lygiui iki minimumo. Taip tausojama baterija ir prailginimas jos tarnavimo laikas.
Ergonomiška gumuota rankena.
Darbinis šviesos diodas.
Įrankis dirba su visais 18V Li-ion akumuliatoriais išskyrus 1.3Ah.
Specifikacija
| Vibracijos lygis | 1,5-15,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 94 db(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Pjūklo eiga | 20 mm |
| Judesių skaičius | 0-3000 jud./min. |
| Tipas | Tiesiniai pjūklai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



