
Akumuliatorinis rankinis diskinis pjūklas MAKITA DSP600ZJ
- Aliumininis pjovimo pagrindas
- Ergonomiška gumuota rankena
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Įrankis dirba su dviem, lygiagrečiai sujungtais 18 V akumuliatoriais.
Įrankyje ir baterijose esanti apsaugos sistema užtikrina, kad įrankis atsijungtų automatiškai nukritus įkrovos lygiui iki minimumo. Taip tausojama baterija ir prailginimas jos tarnavimo laikas.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 2500 - 6300 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 103 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Velenas | 20 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 56 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 40 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



