Akumuliatorinis tiesinis pjūklas BOSCH Expert EXSA18V-32 Solo LB
- Galingas akumuliatorinis universalus pjūklas
- Galia prilygsta 1300 W laidiniam pjūklui
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Sukurtas profesionalams, kuriems svarbus našumas, sauga ir patogus darbas sudėtingomis sąlygomis.
Iki 3000 aps./min. ir 32 mm ašmenų eiga su pasirenkamu švytavimo režimu.
BITURBO Brushless variklis maksimaliai išnaudoja Expert akumuliatorių galią ir užtikrina ilgą tarnavimo laiką.
„KickBack" kontrolė.
Lengvas ašmenų keitimas be įrankių.
Ergonomiška rankena su keliomis laikymo padėtimis užtikrina patogumą dirbant įvairiausiose padėtyse.
LED žibintas.
Funkcija „Vibration Control" sumažina įrankio vibraciją.
Turi „Stop Control" funkciją, automatiškai atpažįstančią pjūvio pabaigą.
Lengvai susidoroja su metalu, mediena ir mūru.
Puikiai tinka metalinių vamzdžių ir sijų, medienos, plytų ir kitų statybinių medžiagų pjovimui.
Tinka naudoti su AMPShare ir „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 3,66 kg (be akumuliatorių) |
| Vibracijos lygis | 16 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Pjovimo gylis medienoje | 250 mm |
| Judesių skaičius | 3000 jud./min. |
| Tipas | Tiesiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | Universalus pjūklo ašmuo, lagaminas L-BOXX 238, L-BOXX įdėklas. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 60 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








