Akumuliatorinis diskinis pjūklas BOSCH EXKS 18V-68 GX L Solo
- Mobilus skersinio pjovimo pjūklas ir FSN X kreipiančiosios liniuotės sudaro išskirtinę mobilią skersinio pjovimo sistemą tiksliems ir kampiniams pjūviams
- Didelio našumo bešepetėlinis variklis ir pavaros sistema, sukurti taip, kad išnaudotų išskirtinę EXPERT akumuliatorių galią
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Šis diskinis pjūklas turi pažangią naudotojo apsaugą „Stop Control“ atpažįsta pjovimo pabaigą ir iškart išjungia įrankį.
„Kickback Control“ sustabdo variklį, kai įrankis užstringa.
Puiki įrankio ergonomika leidžia tiksliai valdyti ir naudoti bet kokioje pjovimo padėtyje.
Specifikacija
| Svoris | 4,25 kg |
| Apsukų skaičius | 2500-5000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Disko skersmuo | 190 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 30 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 68 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 49 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas, 1 lygiagrečioji atrama |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 60 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








