Akumuliatorinis diskinis pjūklas BOSCH Biturbo GKS 18V-68 Solo L-Boxx
- Integruota BITURBO Brushless technologija
- Tinka medienai ir medžio kompozitams
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Jis skirtas greitam ir tiksliam pjovimui.
Našumas prilygsta laidiniams 1 800 W pjūklams.
Darbas atliekamas be laidų apribojimų.
Ergonomiškas dizainas pagerina įrankio valdymą.
Inovatyvi pagalbinė rankena užtikrina stabilumą.
Įrankį patogu naudoti įvairiose pjovimo padėtyse.
Įrankis suderinamas su „Bosch Click & Clean“ dulkių surinkimo sistema.
Galima naudoti su dulkių maišeliais.
Pjūklas veikia su visais „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Didžiausias našumas pasiekiamas naudojant „ProCORE18V“ nuo 5,5 Ah.
Palaikomas „AMPShare“ akumuliatorių aljansas.
Integruota greito sustabdymo sistema padidina saugumą.
Įrengta apsauga nuo perkrovos ir pakartotinio paleidimo.
360° pasukama dulkių siurbimo jungtis padeda palaikyti švaresnę darbo vietą.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 5000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Galingumas | 800 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 444 x 360 x 254 mm |
| Disko skersmuo | 190 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 30 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 70 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | Lygiagrečioji atrama, lagaminas L-BOXX 238, 1/1 L-BOXX įdėklas įrankiui, diskinio pjūklo pjūklelis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






