Akumuliatorinis siaurapjūklis BOSCH Expert EXST 18V-155 S Solo LB
- Skirtas darbams, kuriems reikalingas maksimalus tikslumas ir kontrolė
- 6 greičio padėtys tiksliam darbo pritaikymui
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Pažangus pjūklelio kreiptuvas neleidžia ašmeniui išlinkti net pjaunant nedidelėmis kreivėmis, todėl užtikrinamas itin tikslus ir švarus pjūvis.
Pailga 360° rankena leidžia patogiai valdyti įrankį bet kurioje padėtyje, net pjaunant apverstu įrankiu.
Subalansuota konstrukcija užtikrina stabilų pjovimą ir mažesnį nuovargį ilgo darbo metu.
„Drop Control“ funkcija automatiškai išjungia įrankį jam nukritus.
Lengvai prijungiami dulkių siurbimo adapteriai leidžia lanksčiai nustatyti siurbimo žarnos padėtį ir palaikyti švarią darbo aplinką.
LED indikatorius aiškiai rodo įrankio ir akumuliatoriaus būseną.
Patogi svirtelė greitam ir saugiam pjūklelio keitimui.
Idealiai tinka kreiviniam ir skersiniam pjovimui kietoje medienoje, drožlių plokštėse, medienos gaminiuose bei storuose ar kietuose kitų medžiagų ruošiniuose.
Tinka naudoti su AMPShare ir „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 1,9 kg (be akumuliatorių) |
| Vibracijos lygis | 8,0 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Pjovimo gylis medienoje | 155 mm |
| Pjūklo eiga | 26 mm |
| Judesių skaičius | 800-3.800 jud./min. |
| Tipas | Siaurapjūkliai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas, siaurapjūklio pjūklelis T 308 BP, apsauga nuo atplaišų, dulkių nusiurbimo gaubtas ir antgalis, lagamino įdėklas įrankiui ir įkrovikliui. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 60 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
| Pjovimo gylis aliuminyje | 20 mm |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









