Akumuliatorinis siaurapjūklis BOSCH Expert EXST 18V-155 B Solo LB
- Skirtas darbams, kuriems reikalingas maksimalus pjovimo tikslumas
- 6 greičio padėtys tiksliam darbo pritaikymui
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Pažangus pjūklelio kreiptuvas neleidžia ašmeniui išlinkti net pjaunant nedidelėmis kreivėmis, todėl užtikrinamas itin tikslus ir švarus pjūvis.
Viršutinė lenkta rankena ir mygtukas su greičio reguliavimo funkcija leidžia tiksliai valdyti įrankį bei lengvai prisitaikyti prie skirtingų medžiagų ir pjovimo užduočių.
„Drop Control“ funkcija automatiškai išjungia įrankį jam nukritus.
Lengvai prijungiami dulkių siurbimo adapteriai leidžia lanksčiai nustatyti siurbimo žarnos padėtį ir palaikyti švarią darbo aplinką.
LED indikatorius aiškiai rodo įrankio ir akumuliatoriaus būseną.
Idealiai tinka apvalių ruošinių ir skersiniam pjovimui kietoje medienoje, drožlių plokštėse, medienos gaminiuose bei kituose storuose ar kietuose ruošiniuose.
Tinka naudoti su AMPShare ir „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 2 kg (be akumuliatorių) |
| Vibracijos lygis | 8,0 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Pjovimo gylis medienoje | 155 mm |
| Pjūklo eiga | 26 mm |
| Tipas | Siaurapjūkliai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas, siaurapjūklio pjūklelis T 308 BP, apsauga nuo atplaišų, dulkių nusiurbimo gaubtas ir antgalis, lagamino įdėklas įrankiui ir įkrovikliui. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 60 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
| Pjovimo gylis aliuminyje | 20 mm |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







