
Akumuliatorinis diskinis medžio pjūklas MILWAUKEE M18 FCSDC165-0C
- Gilaus pjovimo diskinis pjūklas
- Adapteris kreipiančiąjai liniuotei
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Užtikrina tokią pačią pjovimo galią ir padavimo greitį kaip analogiškas laidinis įrankis.
Su vienu 5,5 Ah akumuliatoriumi galima perpjauti iki 400 vnt. 90 × 35 mm pušies tašų.
Pjūklas turi 0–45° pasvirimo kampo reguliavimą, taip pat galimybę pakreipti iki –5°.
Metrinė pjovimo gylio skalė leidžia patogiai ir tiksliai nustatyti reikiamą gylį.
Maksimalus pjovimo gylis yra 66 mm (be kreipiančiosios liniuotės, 0°) ir 61 mm (ant kreipiančiosios liniuotės, 0°).
Integruotas dulkių siurblio adapteris pasisuka taip, kad žarna būtų nukreipta nuo pjovimo briaunos ir nekliudytų darbui.
Adapteris tiesiogiai suderinamas su visais „MILWAUKEE" dulkių siurbliais.
Papildomai įmontuotas dulkių pūstuvas nupučia pjuvenas.
LED apšvietimas.
„HIGH OUTPUT" užtikrina didelį našumą bei ilgą tarnavimo laiką.
Tinka naudoti su „MILWAUKEE" M18™ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 3,9 kg (su akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 6000 aps./min |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 20 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 66 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 46 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Pjovimas kampu | -5° - 45° |
| Maksimalus pjovimo gylis | 66 mm |
| Standartiniai priedai | Adapteris kreipiančiąjai liniuotei, šoninė atrama, lagaminas. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 24 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






