Akumuliatorinis įgilinamasis diskinis pjūklas FESTOOL TSC 55 5,0 KEBI-Plus/XL
- Pjūklas itin tvirtas, galingas, tikslus, universalus
- Aukšta pjūvio kokybė ir padidintas saugumas
- Variklis be anglinių šepetėlių
Aprašymas
Užtikrina aukščiausios kokybės rezultatus, netgi pjaunant kampu ir pjaunant masyvias plokštes.
,,KickbackStop“ funkcija saugo nuo atatrankos pjaunant arba įgilinant pjūklą į ruošinį ir taip sumažina traumų riziką.
„EC-TEC“ variklis su plonais pjovimo diskais garantuoja greitą darbo eigą, naudojant mažiau jėgos.
Galima lengvai ir tiksliai atlikti kampinius pjūvius nuo –1° iki 47° kampu.
Galimybė naudoti kartu su kreipiančiąja liniuote ar FSK skersinio pjovimo liniuotėmis.
Naudojamas su dviem 18V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 3,6kg (be priedų) |
| Apsukų skaičius | 2650-3800 / 5200 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 106 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 160 mm |
| Pjovimo aukštis | 55 mm. |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 43 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Dulkių siurbimo jungties skersmuo | 27/36 mm |
| Standartiniai priedai | Apsauga nuo atplaišų, dulkių surinkimo maišelis, pjovimo diskai: 160 x 1, 8 x 20, stebėjimo langelis, lagaminas Systainer, veržlinis raktas SW5 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti




