
Akumuliatorinis tiesinis pjūklas MAKITA JR001GM201 40V Max XGT
- Pastovus greitis net esant apkrovai
- Medžiui ir metalui pjauti
- Pjūklelio keitimas be papildomų įrankių
Aprašymas
Didesnė darbinė įtampa (XGT) leidžia dirbti esant didelėms apkrovoms.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Tvirta, lengvai reguliuojama atrama.
Kablys įrankio pakabinimui.
LED darbo vietos apšvietimas.
Nauja XPT (Extreme Protection Technology) technologija - dar tobulesnė apsauga nuo dulkių ir drėgmės.
Apsauga nuo perkrovos.
Specifikacija
| Svoris | 4,5 kg |
| Triukšmo lygis | 96 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Griebtuvas | 1/2" |
| Pjovimo gylis medienoje | 255 mm |
| Pjūklo eiga | 32 mm |
| Tipas | Tiesiniai pjūklai |
| Pjovimo gylis | medienoje: 255 mm, vamzdyje: 130 mm |
| Standartiniai priedai | 2 x 4,0 Ah 40V akumuliatoriai BL4040, įkroviklis DC40RA |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







