
Akumuliatorinis frezeris MAKITA DRT50Z su priedais
- Dėl aliuminio lydinio korpuso ir pagrindo prietaisas yra tikslesnis ir patvaresnis
- Reguliuojamas greitis, įvairių medžiagų pjaustymui
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio!
Aprašymas
Švelnaus įjungimo funkcija.
Gausios panaudojimo galimybės su papildomais priedais patenkins įvairius poreikius.
Specifikacija
| Svoris | 2,1 kg |
| Apsukų skaičius | 10000-30000 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Griebtuvas | 6 / 8 mm |
| Tipas | Frezeriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





