
Akumuliatorinis juostinis pjūklas MILWAUKEE M12 BS-0
- Kompaktiškas, lengvas, pritaikytas dirbti viena ranka
- Galima pjauti įvairiausias medžiagas: anglinį ir nerūdijantį plieną, varį, plastiką, aliuminį
- Parduodamas su pjovimo juosta (18 dantų colyje), be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Įrankyje ir akumuliatorių baterijoje įrengta apsaugos nuo perkrovos elektroninė sistema REDLINK™ užtikrina geriausią šioje klasėje sistemos ilgaamžiškumą.
Pusiausvyrą užtikrinanti rankenos konstrukcija ir aštuonios didelės guolinės atramos garantuoja geriausią šioje klasėje pjūvio kokybę.
Įtaisytas energijos indikatorius ir diodinis šviestuvas teikia galimybę dirbti patogiau ir pasišviesti prastai apšviestose darbo vietose.
Šaltasis pjovimas – jokių kibirkščių.
Švarus pjūvis.
Veikia su visais „Milwaukee® M12™“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 2,8 kg |
| Apsukų skaičius | 0-85 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Ašmenų ilgis | 687,57 mm |
| Tipas | Juostinis pjūklas |
| Pjovimo plotis | 41 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






