
Akumuliatorinės pjovimo staklės MAKITA DLS111ZU
- Įrankis dirba su visais 18V Li-ion akumuliatoriais išskyrus 1.3Ah
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Parduodamos be įkroviklio ir be akumuliatorių
Aprašymas
Įrankyje ir baterijose esanti apsaugos sistema užtikrina, kad įrankis atsijungtų automatiškai nukritus įkrovos lygiui iki minimumo. Taip tausojama baterija ir prailginimas jos tarnavimo laikas.
Specifikacija
| Svoris | 27,3 kg |
| Apsukų skaičius | 4400 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V / 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 260 mm |
| Velenas | 30 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 91x279/ 68x310 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 91x197/ 68x218 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai / Skersavimo staklės |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





