
Diskinis pjūklas medžiui FLEX CS 62 18.0-EC/5.0 Set
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Apsauga nuo perkrovos
- Greitas disko pakeitimas
Aprašymas
Pjovimas kampu: nuo 0° iki 50°.
Reguliuojamas pjovimo gylis.
Drožlių surinkimo maišelis bei galimybė jungti dulkių siurblį.
Specifikacija
| Svoris | 3,1 kg |
| Apsukų skaičius | 5000 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 335 x 190 x 210 mm |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Velenas | 20 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 0-62 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 0-38mm / 0-32 mm su kreipiančiąja liniuote. |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | Pjovimo diskas, drožlių maišelis, nusiurbimo adapteris, 2x5,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, lagaminas L-BOXX® 374 su įdėklu |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









