
Akumuliatorinė smeigiakalė MAKITA DFN350Z
- Itin kompaktiška ir lengva, su 6,0 Ah baterija sveria tik 2,4 kg
- Tinka smeigės, kurių ilgis: 15, 20, 25, 30 ir 35 mm
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio!
Aprašymas
Su gylio reguliavimu.
Ergonomiška guma dengta rankena.
Darbo zonos apšvietimas.
Apsauga nuo atsitiktinio įsijungimo.
Specifikacija
| Ilgis | 257 mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Tipas | Akumuliatorinė smeigiakalė |
| Smeigių tipas | 18 Ga |
| Smeigės ilgis | 15-35 mm |
| Smeigių dėtuvės talpa | 100 vnt. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





