
Akumuliatorinis siaurų kabių kabiakalis MAKITA DST630ZJ
- Lengva įrankio konstrukcija ir optimalus balansas leidžia patikimai kalti kabes į kietą medieną bei kitas medžiagas
- Net 5,8 smūgių per sekundę
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Pneumatinė spyruoklės struktūra.
Bešepetėlinis variklis užtikrina didesnę kalimo spartą.
Yra langelis skirtas vinių likučio stebėjimui.
LED darbinis šviesos diodas.
Kalimo gylio reguliavimas.
Apsauga nuo netyčinio įsijungimo.
Du darbo režimai: nepertraukiamas kalimas arba vienos vinies įkalimas.
Paprastas užsikirtusių smeigių pašalinimas.
Specifikacija
| Svoris | 2,5 kg |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 79 dB(A) |
| Kniedės | 5,7 - 6,35 x 9,5 - 38 mm |
| Tipas | Akumuliatorinis kabiakalis |
| Kabių tipas | 18 (G) |
| Vinių dėtuvės talpa | 110 vnt. |
| Standartiniai priedai | MakPac lagaminas Nr.3 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







