Akumuliatorinė viniakalė HiKOKI NR1890DCA
- 18 V viniakalė, kuriai nereikalingas kompresorius, žarna ar dujos
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Mažas triukšmo lygis
Aprašymas
Idealiai tinka profesionaliam karkasų, stogo konstrukcijų, grindų ir medinių sienelių montavimui.
Įdiegta automatinė temperatūros apsauga, kuri apsaugo įrankį nuo perkaitimo – įrenginys automatiškai išsijungia esant netinkamai temperatūrai.
Užrakinamas jungiklis ir apsauga nuo šaudymo be vinies padeda išvengti nelaimingų atsitikimų.
Integruotas LED apšvietimas leidžia patogiai dirbti net ir prastai apšviestose vietose.
Patogus kabliukas įrankio pakabinimui darbo vietoje.
Suderinamas su „HiKOKI" 18 V ir „Multi Volt™" akumuliatorių sistema – lankstus pritaikymas su jau turima įranga.
Specifikacija
| Svoris | 4,4 kg |
| Vibracijos lygis | 4,7 m/s² |
| Triukšmo lygis | 100 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2x5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 315x133x359 mm |
| Tipas | Akumuliatorinė viniakalė |
| Vinių dėtuvės kampas | 34° |
| Vinių ilgis | 50-90 mm |
| Vinių storis | 2,9-3,3 mm |
| Vinių dėtuvės talpa | 50 vnt. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



