
Akumuliatorinė viniakalė MAKITA 18V 21° 50-90mm
- Skirta vinių iki 90 mm kalimui
- Reguliuojamas kalimo gylis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Smūgiavimo charakteristika panaši į pneumatinių viniakalių.
Vinys su apvalia galvute.
Vinių dėtuvės kampas 21 laipsnis.
Du darbiniai režimai - vienai viniai įkalti arba nepertraukiamam kalimui.
Greituoju kalimu kalama 2 kalimai per sekundę.
LED diodas, kuris turi išankstinio ir pavėlinto švytėjimo funkciją.
Langelis stebėti vinių likučiui.
Speciali antgalio forma apsaugo nuo slydimo kalant kampu.
Juostoje liekant mažai vinių automatiškai įsijungia apsauga nuo tuščio kalimo.
Prie įrankio yra diržo kabys patogiam įrankio laikymui, kuris gali būti tvirtinamas abejose įrankio pusėse.
Priešingoje pusėje nei diržo kablys, gali būti tvirtinamas rąstų kablys, kuris leidžia įrankį pakabinti ant kopečių, pastolių ar rąstų.
Specifikacija
| Svoris | 5 kg |
| Vibracijos lygis | 3,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 101 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 389 x 189 x 358 mm |
| Tipas | Akumuliatorinė viniakalė |
| Vinių dėtuvės kampas | 21° |
| Vinių ilgis | 50-90 mm |
| Vinių storis | 2,9-3,8 mm |
| Vinių dėtuvės talpa | 36-41 vnt. |
| Standartiniai priedai | Šešiakampis raktas, platus kablys, antgalio adapteris, įrankio lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti








