Akumuliatorinė viniakalė BOSCH GNB 18V-40 Solo su priedais
- Tinka 13-40 mm vinys
- Tikslus laidų, kabelių tvirtinimas ant betono bei plieno
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Galingas bešepetėlio variklis.
Puikus pasirinkimas darbui su betonu ir plienu.
Veikia be jokių papildomų dujų kasečių.
Tikslus gylio reguliavimas.
Tinka visi „Bosch Profesisonal” 18 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Galima naudoti su cinkuoto anglinio plieno vinimis betonui 16-40 mm bei plienui skirtomis vinimis 13–19 mm.
Dėtuvė talpina iki 22 vnt. vinių.
Specifikacija
| Svoris | 4,1 kg (be akumuliatoriaus) |
| Triukšmo lygis | 96 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 405 x 138 x 309 mm |
| Tipas | Akumuliatorinė viniakalė |
| Vinių ilgis | 13-40 mm |
| Vinių storis | 2,7–3 mm |
| Vinių dėtuvės talpa | 22 vnt. |
| Standartiniai priedai | Lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





