
Akumuliatorinė smeigiakalė MILWAUKEE M12 FCN18GS-0X
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Efektyvus tvirtinimas – iki 110 vinių vienu įkrovimu
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Greitas ir lengvas užsikirtimų šalinimas.
„Dry-Fire“ užraktas neleidžia kalti, kai dėtuvėje pasibaigia smeigės.
Mažas darbinis kontaktinis laikiklis leidžia įkalti vinis statesniu kampu.
Patvari ir patikima, nereikia dujinių kasečių bei nereikalauja daug priežiūros.
Be įrankių greitai ir lengvai nustatomas gylio reguliatorius užtikrina dalinį smeigių įkalimą.
Vinių skylė – sumažinta, užtikrina tikslų galvutės dydį, todėl apdaila atrodo tvarkingesnė.
Veikia su visais Milwaukee® M12™ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 2,1 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Tipas | Akumuliatorinė smeigiakalė |
| Smeigių tipas | 18 Ga |
| Smeigės ilgis | 16-38 mm |
| Standartiniai priedai | Lagaminas |
| Smeigių dėtuvės kampas | 0° |
| Smeigių dėtuvės talpa | 110 vnt. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


