
Akumuliatorinė smeigiakalė MAKITA PT354DZ
- Apsauga užblokuojanti jungiklį, kai lieka 3 ar mažiau smeigių
- Tinka paprastos ir nerūdijančio plieno smeigės
- Parduodamas be įkroviklio ir be akumuliatorių!
Aprašymas
Darbinis šviesos diodas.
Ergonomiška gumuota rankena.
Įrankyje ir baterijose esanti apsaugos sistema užtikrina, kad įrankis atsijungtų automatiškai nukritus įkrovos lygiui iki minimumo. Taip tausojama baterija ir prailginimas jos tarnavimo laikas.
Dvigubas jungiklis - saugo nuo atsitiktinio suveikimo.
Lengvai kala kampuose ir siaurose vietose.
Specifikacija
| Svoris | 2,0 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatorinė smeigiakalė |
| Smeigės ilgis | 15-35 mm |
| Smeigės storis | 0,6 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



