
Akumuliatorinis kabiakalis MILWAUKEE M12 BST-0
- Efektyvus tvirtinimas – iki 2000 kabių vienu įkrovimu
- Dėka "Ready to Fire" kabių kalimo technologijos, nereikia laukti tarp kiekvieno kabės iššovimo
- Įrankis parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Vienu 2,0 Ah sudėtinės baterijos įkrovimu iššaunama iki 2000 kabių, tai leidžia pasiekti didžiausią produktyvumą.
Kompaktiškas dydis, lengvai kala kampuose ir siaurose vietose.
Lanksti akumuliatorių sistema: veikia su visais "Milwaukee® M12™" akumuliatoriais.
Viskas tvirtinama vienu šūviu, greitas darbas.
Suprojektuota taip, kad patikimai tarnautų net ir reikliausiems naudotojams bei reikalautų mažai priežiūros.
Kabių talpa - 89 vnt.
"Dry-Fire" užraktas neleidžia kalti, kai dėtuvėje pasibaigia kabės.
Tinka standartinės kabės T50 nuo 6 iki 14 mm.
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatorinis kabiakalis |
| Kabių tipas | T50 |
| Kabių ilgis | 6-14 mm |
| Kabių plotis | 10,6 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










