
Akumuliatorinis dulkių siurblys MAKITA CL001GD208 40V MAX XGT, juodas
- Keturi skirtingo galingumo režimai su atminties funkcija
- Siurblys su varikliu be anglinių šepetelių
- Komplekte: 2 x 2,5 Ah akumuliatoriai ir greitas įkroviklis DC40RA
Aprašymas
Dulkių siurblys - šluota leis patogiai bei greitai susiurbti šiukšles, dulkes iš automobilio ir įvairių patalpų.
Nenaudojami atskiri dulkių surinkimo maišeliai, tad viskas siurbiama į 73 ml talpos baką su priešfiltriu ir HEPA filtru.
Siurblyje įmontuotas darbinis LED šviesos diodas, leisiantis pamatyti dulkes ar šiukšles sunkiai prieinamose vietose.
Patikimas siurbimo vamzdžio fiksavimas.
MAKITA akumuliatorių pasirinkimo gidas
Specifikacija
| Svoris | 1,7-2,3 kg (su akumuliatoriumi) |
| Vibracijos lygis | 0,1 m/sec² |
| Triukšmo lygis | 65 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 1081 x 113 x 158 mm |
| Vakuumas | 210 mbar |
| Oro debitas | 1200 l/min. |
| Konteinerio talpa | 0,73 l |
| Tipas | Akumuliatorinis dulkių siurblys |
| Maks. oro srautas | 1,2 m³/min |
| Standartiniai priedai | 2 x 2.5 Ah akumuliatorius, įkroviklis, grindų siurbimo antgalis, tarpinis medžiaginis filtras, HEPA filtras. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








