
Akumuliatorinis švytuoklinis įrankis MAKITA DTM52RTJX1
- Universalus naudojimas: pjovimui, šlifavimui, grandymui ir pan.
- STARLOCK MAX priedų tvirtinimas
- Rinkinį sudaro: akumuliatorinis švytuoklinis įrankis MAKITA DTM52, 2 x 5,0 Ah akumuliatoriai BL1850B, įkroviklis DC18RC, lagaminas MAKPAC Nr.3
Aprašymas
Priedų keitimas be rakto.
Judesių skaičiaus reguliavimas.
Švelnaus paleidimo funkcija, apsauga nuo savaiminio įsijungimo.
Suderinama su dulkių nusiurbimo priedu.
AVT (Anti-Vibracinė Sistema) - aktyvus dinaminis vibracijos slopinimas maksimaliai sumažina vibraciją.
LED darbinis apšvietimas.
Ergonomiška gumuota rankena.
Specifikacija
| Svoris | 2,0 kg |
| Tvirtinimas | Starlock Max |
| Triukšmo lygis | 76 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Abrazyvinio popieriaus matmenys | 93 x 93 x 93 mm |
| Judesių skaičius | 10000-20000 jud./min. |
| Tipas | Multifunkciniai įrankiai |
| Amplitudė | 3,6° |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,0 Ah akumuliatoriai BL1850B, įkroviklis DC18RC, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










