
Akumuliatorinių įrankių rinkinys MAKITA DLX3138TJ
Aprašymas
DDF484
| Apsukų skaičius | 0-500/0-2000 aps./min. |
| Svoris | 1,8 kg |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 38 mm |
| Maks. sukimo momentas | 54/30 Nm |
| Griebtuvas | 1,5 - 13 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 172 x 79 x 261 mm |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 71 dB(A) |
DHS660
| Apsukų skaičius | 5000 asp./min. |
| Svoris | 3,2 kg (su baterija) |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 270 x 186 x 250 mm |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Velenas | 20 mm |
| Vibracijos lygis | ≦2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 104 dB(A) |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 57 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 41 mm |
| Pjovimas kampu | 0 / 50 ° |
DTM51
| Apsukų skaičius | 6000-20000 aps./min. |
| Abrazyvinio popieriaus matmenys | 93 x 93 x 93 mm |
| Svoris | 2,2 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 324x80x126 mm |
| Vibracijos lygis | 4,5 m/sec² |
| Triukšmo lygis | 77 dB(A) |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Diskiniai pjūklai / Multifunkciniai įrankiai / Suktuvai / Gręžtuvai / Komplektai |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,0 Ah 18V akumuliatoriai BL1850B, greitasis įkroviklis DC18RC, Makpac lagaminai: Nr.2, Nr.4 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


