Stacionarus tentų suvirinimo įrenginys LEISTER Hemtek ST
- Itin efektyvus darbas dėka aukšto karšto oro srauto
- Kojinis pedalas abiejomis rankomis leidžia valdyti medžiagą
- Reguliuojami parametrai
- Tvirtinamas beveik ant kiekvieno stalo
Aprašymas
Specifikacija
| Svoris | 27 kg |
| Darbinis greitis | 0,8-12 m/min. |
| Triukšmo lygis | 70 dB(A) |
| Garantija fiziniams asmenims | 12 mėn. |
| Galingumas | 3450 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 433 x 350 x 600 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V |
| Temperatūra | 10 - 650 °C |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti




