Stacionarus tentų virinimo aparatas LEISTER SEAMTEK 900 AT
- Stacionarus tentų suvirinimo aparatas karštu oru
- Skaitmeniniu būdu reguliuojami suvirinimo parametrai
- Intuityvi vartotojo sąsaja
- Tylus veikimas
- Lengvai keičiami ratukai ir kreipiančiosios
Aprašymas
Specifikacija
| Svoris | 238 kg |
| Darbinis greitis | 0,1-30,0 m/min. |
| Garantija fiziniams asmenims | 12 mėn. |
| Galingumas | 4500 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 1500 × 702 × 1500 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V |
| Temperatūra | 120-700 °C |
| Standartiniai priedai | Stovas, plieniniai prispaudimo ritinėliai 25 mm (2 vnt.), 25 mm antgalis |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti








