PVC dangos suvirinimo aparatas LEISTER Variant T1
- Temperatūra ir virinimo greitis reguliuojami elektroniniu būdu, todėl nepriklauso nuo įtampos svyravimų, aplinkos temperatūros pokyčių bei pagrindo nelygumų
- Virinimas be raukšlių
- Dar didesnis virinimo greitis
Aprašymas
Švytuoklinis prispaudžiamasis ritinėlis (patentuotas) garantuoja tolygų spaudimą net ir ant nelygaus paviršiaus.
Skaitmeninis virinimo greičio ir temperatūros norminių bei realių verčių parodymas.
Specifikacija
| Svoris | 22 kg |
| Darbinis greitis | 1,5-18 m/min |
| Garantija fiziniams asmenims | 12 mėn. |
| Galingumas | 3680 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 420 x 270 x 190 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50/60 Hz |
| Oro debitas | 50-100% reguliuojamas |
| Temperatūra | 100-620°C, keičiama palaipsniui |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



