
Medžio pjovimo staklės MAKITA LH1040F
Pleištinių dygių ir stalinis pjūklas viename įrankyje – tikrai universalu.
Aprašymas
Patogu nugabenti į darbo vietą – sveria tik 13.7 kg. Tvirtas stalas iš lietojo aliuminio. Pakartotinį paleidimą blokuojantis jungiklis saugo vartotoją nuo netyčinio paleidimo galimybės. Galingas 1600 W variklis leidžia lengvai pjauti įpjovas. Įmontuota liuminescencinė lempa ryškiai apšviečia darbo vietą.
Specifikacija
| Svoris | 13,7 kg |
| Apsukų skaičius | 4800 aps./min. |
| Galingumas | 1650 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 530 x 476 x 535 mm |
| Disko skersmuo | 260 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 93x95 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 53x95 mm |
| Tipas | Skersavimo staklės |
| Standartiniai priedai | Pjovimo diskas, šoninis ribotuvas, šoninės atramos, disko raktas, drožlių kreipiklis, dulkių maišas. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.



