
Akumuliatorinis multi variklis MAKITA DUX60ZM4 su žoliapjovės priedu
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Tyliai veikiantis
- Įrankis parduodamas be akumuliatorių ir kroviklio!
Aprašymas
Atbulinė eiga naudojama ašmenims užstrigus žolėje.
Ergonomiška lenkta rankena - nereikia dėvėti petnešos.
Elektroninė apsauga nuo perkrovimo.
Įrankis veikia su dviem 18V akumuliatoriais.
Galima įvairiai derinti su papildomais priedais.
Specifikacija
| Svoris | 6,5 kg |
| Apsukų skaičius | 0-5700 / 0-8200 / 0-9700 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 3,0 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V / 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatoriniai trimeriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




