Vikšrinis šlaitų pjovimo robotas MOWRE M-475
Aprašymas
Itin kompaktiškas, lengvai transportuojamas su B kategorijos vairuotojo pažymėjimo automobiliais.
Apsaugos nuo apvirtimo jutiklis automatiškai išjungia įrenginį jam pasvirus 45° kampu.
Elektrinis pjovimo aukščio reguliavimas.
Elektromagnetinė stabdžių sistema.
Lengvas valdymo pultas su ekranu ir paminkštinta kaklo juosta.
Vikšrų duomenys: 150 mm plotis, 60 mm žingsnis ir 35 nareliai.
Robotas veikia 2,4 GHz dažnio juostoje.
Specifikacija
| Svoris | 400 kg |
| Galingumas | 1500 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 1210 x 1200 x 690 mm |
| Variklis | Loncin 608 cc – 16 HP |
| Pjovimo aukštis | 35-125 mm |
| Veikimo zonos skersmuo | 400 m (spindulys - 200m) |
| Pjovimo plotis | 736 mm |
| Elektros įtampa | 48 V |
| Greitis | 57 m/min. |
| Navigavimas | Nuotolinis valdymas |
| Įkalnė | iki 30° (60%) |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




