Vikšrinis šlaitų pjovimo robotas MOWRE M-470
Aprašymas
Itin kompaktiškas, lengvai transportuojamas su B kategorijos vairuotojo pažymėjimo automobiliais.
Apsaugos nuo apvirtimo jutiklis automatiškai išjungia įrenginį jam pasvirus 45° kampu.
Elektrinis pjovimo aukščio reguliavimas.
Elektromagnetinė stabdžių sistema.
Lengvas valdymo pultas su ekranu ir paminkštinta kaklo juosta.
Vikšrų duomenys: 150 mm plotis, 60 mm žingsnis ir 35 nareliai.
Robotas veikia 2,4 GHz dažnio juostoje.
Specifikacija
| Svoris | 370 kg |
| Galingumas | 1200 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 1148 x 1141 x 661 mm |
| Variklis | Loncin 452 cc – 13 HP |
| Pjovimo aukštis | 30-120 mm |
| Veikimo zonos skersmuo | 400 m (spindulys - 200m) |
| Pjovimo plotis | 685 mm |
| Elektros įtampa | 24 V |
| Greitis | 68 m/min. |
| Navigavimas | Nuotolinis valdymas |
| Įkalnė | iki 30° (60%) |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




