
Vejos robotas ROBOROCK RockMow Z120 Lidar AWD
- Rekomenduojama naudoti iki 2000 m² vejoms pjauti
- Belaidis pjovimas be perimetro laido su „LiDAR" + „vSLAM" navigacija
- „AWD" visų varančiųjų ratų pavara, gali lengvai įveikti sudėtingą reljefą, duobes, akmenuotus takus ar medžių šaknis
Aprašymas
Visų varančiųjų ratų (AWD) sistema įveikia iki 80% nuolydį (~38,7°) ir nelygumus.
Atitinka IPX6 standartą, todėl galima nuplauti vandeniu.
Šeši tvirti peiliai ir galingas variklis leidžia be vargo pjauti tankią ir vešlią žolę.
Dideli ratai ir peilių konstrukcija leidžia lengvai įveikti iki 6 cm aukščio kliūtis.
Aktyvioji vairo sistema su dviem priekiniais ratais iš anksto parenka posūkius, užtikrindama sklandų manevravimą ir apsaugodama veją nuo pažeidimų.
Pažangus „LiDAR" ir „vSLAM" technologijų derinys užtikrina tikslią belaidę navigaciją, leidžia stabiliai orientuotis sudėtingose vietose ir pjauti veją lygiomis, tiesiomis trajektorijomis be perimetro laido.
360° 3D „LiDAR" skenavimas leidžia tiksliai sudaryti aplinkos žemėlapį ir nuolat nustatyti roboto padėtį erdvėje.
Leidžia nustatyti skirtingą pjovimo aukštį kiekvienai zonai ir kurti individualius pjovimo raštus.
Atpažįsta įvairias kliūtis ir realiu laiku koreguoja judėjimo trajektoriją, užtikrindamas saugų ir tolygų visos vejos nupjovimą.
„PreciEdge" šoninis kraštų pjovimo modulis automatiškai nupjauna žolę iki ~3 cm nuo sienelių, bortelių ir takelių, užtikrindamas tvarkingus kraštus ir sumažindamas rankinio apipjovimo poreikį.
Roborock“ programėlės pagalba realiu laiku galima stebėti pjovimo eigą, darbo etapus ir numatomą pjovimo pabaigos laiką, taip pat kurti virtualias ribas, pjovimo zonas, draudžiamas teritorijas ir individualius pjovimo grafikus.
Specifikacija
| Svoris | 21,5 kg |
| Triukšmo lygis | 62 dB(A) |
| Akumuliatoriaus talpa | 6,0 Ah |
| Įkrovimo laikas | 50 min. |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 661 x 475 x 326 mm |
| Veikimo laikas | 80 min. |
| Pjaunamas plotas | 2000 m² |
| Pjovimo aukštis | 20-70 mm / 40-90 mm |
| Tipas | Bevielis diegimas |
| Pjovimo plotis | 240 mm |
| Apsaugos klasė | IPX6 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Navigavimas | Lidar / RTK |
| AWD funkcija | Taip |
| Įkalnė | iki 80% |
| Slenksčių įveikimas | Taip (<6 cm) |
| Išmanioji kamera | Taip |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti











