
Vejos robotas ROBOROCK RockMow Z115 AWD
- Rekomenduojama naudoti iki 1500 m² vejoms pjauti
- Belaidis pjovimas be perimetro laido su „RTK" + „vSLAM" navigacija
- „AWD" visų varančiųjų ratų pavara, gali lengvai įveikti sudėtingą reljefą, duobes, akmenuotus takus ar medžių šaknis
Aprašymas
Dėl „AWD" sistemos robotas gali įveikti stačias įkalnes iki 80% (38,7°).
Dideli ratai ir peilių konstrukcija leidžia lengvai įveikti iki 6 cm aukščio kliūtis.
Šeši tvirti peiliukai ir galingas variklis leidžia be vargo pjauti tankią ir vešlią žolę.
Atitinka IPX6 standartą, todėl galima nuplauti vandeniu.
Aktyvioji vairo sistema su dviem priekiniais ratais iš anksto parenka posūkius, užtikrindama sklandų manevravimą ir apsaugodama veją nuo pažeidimų.
„Sentisphere AI“ aplinkos stebėjimo sistema nuolat analizuoja aplinką, tiksliai atpažįsta kliūtis ir užtikrina sklandų, stabilų roboto judėjimą net sudėtingose vejos vietose be strigimų ar nereikalingų sustojimų.
Integruota dinaminė pakabos sistema su torsioniniu rėmu ir dviem nepriklausomais pakabos elementais užtikrina stabilų korpuso ir peilių darbą net važiuojant per nelygų reljefą.
„RTK" + „vSLAM" technologijų derinys leidžia tiksliai dirbti po medžiais, prie pastatų ir kitose sudėtingose vejos vietose, užtikrinant stabilų judėjimą.
„PreciEdge" šoninis kraštų pjovimo modulis automatiškai nupjauna žolę iki ~3 cm nuo sienelių, bortelių ir takelių, užtikrindamas tvarkingus kraštus ir sumažindamas rankinio apipjovimo poreikį.
Leidžia nustatyti skirtingą pjovimo aukštį kiekvienai zonai ir kurti individualius pjovimo raštus.
„Roborock“ programėlės pagalba realiu laiku galima stebėti pjovimo eigą, darbo etapus ir numatomą pjovimo pabaigos laiką, taip pat kurti virtualias ribas, pjovimo zonas, draudžiamas teritorijas ir individualius pjovimo grafikus.
Specifikacija
| Svoris | 21,2 kg |
| Triukšmo lygis | 61 dB(A) |
| Akumuliatoriaus talpa | 6,0 Ah |
| Įkrovimo laikas | 65 min. |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 661 x 475 x 294 mm |
| Veikimo laikas | 80 min. |
| Pjaunamas plotas | 1500 m² |
| Tipas | Bevielis diegimas |
| Pjovimo plotis | 240 mm |
| Apsaugos klasė | IPX6 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Navigavimas | RTK |
| AWD funkcija | Taip |
| Įkalnė | iki 80% |
| Slenksčių įveikimas | Taip (<6 cm) |
| Išmanioji kamera | Taip |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti











