Benzininis lapų pūstuvas HUSQVARNA 580BTS
Pats galingiausias ant nugaros nešiojamas pūstuvas, sukurtas darbui didelėmis apkrovomis. Galingas X-Torq® variklis ir pūstuvo dizainas užtikrina didelę ir galingą oro srovę. Dėl pažangios filtravimo sistemos darbas nesutriks net ir ypatingai sudėtingomis sąlygomis. Laikymo diržai su plačiomis pečių juostomis.
Aprašymas
- X-Torq® variklio technologija užtikrina iki 75 % mažiau išmetamųjų teršalų ir iki 20% mažesnes kuro sąnaudas.
- Minkštos rankenos optimaliam komfortui.
- Unikalus įtraukiamo oro valymas pailgina eksploatavimo laiką.
- Kuro pompa palengvina užvedimą.
Specifikacija
| Svoris | 11,8 kg |
| Apsukų skaičius | 7200 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 1,6 m/s² |
| Triukšmo lygis | 112 dB(A) |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Galingumas | 3100 W |
| Kuro sąnaudos | 440 g/kWh |
| Kuro bako talpa | 2,6 l |
| Cilindrų darbinis tūris | 75,6 cm³ |
| Tipas | Benzininiai nupūstuvai |
| Pučiamo oro srautas | 29/26 m³/min |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






