Benzininis lapų pūstuvas HUSQVARNA 525BX
Galingas ir gerai subalansuotas nešiojamas pūstuvas, skirtas profesionaliems naudotojams. Patentuotas X-Torq® variklis su išmetamųjų teršalų kontrole. Ergonomiška laikymo diržų ir antivibracinė valdymo įtaisų konstrukcija lemia veiksmingą ir patogų darbą, net dirbant ilgą laiko tarpą.
Aprašymas
- X-Torq® variklio technologija užtikrina iki 75 % mažiau išmetamųjų teršalų ir iki 20% mažesnes kuro sąnaudas.
- Pūstuvo vamzdžio ilgį galima reguliuoti geriausiam našumui pasiekti.
- Stabdymo jungiklis po užgesinimo automatiškai grįžta į užvedimo padėtį ir taip išvengiama sutrikimų užvedant.
- Pūtimo greitį galima nustatyti patogiam valdymui užtikrinti.
- Ventiliatoriaus korpusas yra sukonstruotas taip, kad oro srautas būtų vienoje linijoje su rankena. Dėl to pūstuvas yra labai manevringas.
Specifikacija
| Svoris | 4,3 kg |
| Apsukų skaičius | 7300 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 1,2 m/s² |
| Triukšmo lygis | 106 dB(A) |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Galingumas | 850 W |
| Kuro sąnaudos | 518 g/kWh |
| Kuro bako talpa | 0,45 l |
| Cilindrų darbinis tūris | 25,4 cm³ |
| Tipas | Benzininiai nupūstuvai |
| Pučiamo oro srautas | 13 m³/min. |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






