
Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės MAKITA DUN500WZ
- Tinka darbui sunkiai prieinamose vietose
- Šakoms iki Ø23,5 mm
- Parduodamos be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
6 padėtys: aukštyn 45 ° - žemyn 70 °.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Specifikacija
| Svoris | 4,5 kg |
| Triukšmo lygis | 92.5 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Judesių skaičius | 0-4000 jud./min. |
| Ašmenų ilgis | 500 mm |
| Tipas | Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



