Grandininis pjūklas HUSQVARNA 555
- Pjūklas sukurtas sunkiam žemės valdų savininkų darbui atlikti
- Pasižymi naujovišku dizainu ir įspūdinga galia
- Unikali X-Torq® technologija laiduoja didžiausią galią, iki 20 % mažina kuro sąnaudas ir užtikrina iki 75 % mažiau išmetamųjų teršalų
Specifikacija
| Svoris | 5,6 kg |
| Apsukų skaičius | 0-6100 / 9600 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 3,0 m/s² (priekinė rankena) 3,2 m/s² (galinė rankena) |
| Triukšmo lygis | 106 dB(A) |
| Maks. sukimo momentas | 3,51 Nm |
| Galingumas | 3100 W |
| Kuro sąnaudos | 438 g/kWh |
| Kuro bako talpa | 0,65 l |
| Variklio galia | 3,1 kW |
| Cilindrų darbinis tūris | 59,8 cm³ |
| Juostos ilgis | 38 cm |
| Tipas | Benzininis pjūklas |
| Grandinės tepimo alyvos bako tūris | 0,33 l |
| Grandinės žingsnis | .325" |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




