Benzininė vejapjovė HUSQVARNA LB256SP
- Platus, tvirtas plieninis pjovimo agregatas
- Savaeigė, su mulčiavimo ir šoninio išmetimo funkcijomis
- Greitas ir paprastas pjovimo aukščio reguliavimas
Aprašymas
Patogi kėlimo rankena priekyje.
Ergonomiška, dviejų padėčių, lengvai sulankstoma rankena.
Specifikacija
| Svoris | 33,1 kg |
| Apsukų skaičius | 2800 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 7,5 m/s² |
| Darbinis greitis | 3,6 km/h |
| Triukšmo lygis | 98 dB(A) |
| Kuro sąnaudos | 922,38 g/kWh |
| Variklio galia | 2,7 kW |
| Cilindrų darbinis tūris | 166 cm³ |
| Aukščio reguliavimas | Centrinis, 7 padėtys |
| Variklio tipas | HS 166A |
| Eiga | Savaeigė |
| Tipas | Benzininės vejapjovės |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 203 mm/203 mm |
| Pjovimo plotis | 560 mm |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / Šoninis išmetimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










