Benzininė vejapjovė HUSQVARNA LB251S
- Savaeigė, galinga vejapjovė su mulčiavimo ir šoninio išmetimo funkcijomis
- Tvirtas 51 cm plieninis pjovimo agregatas skirtas pjauti sudėtingesnes vejas
- Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas
Aprašymas
Lengvai reguliuojama ir sulankstoma rankena, mažiau vietos sandėliavimui.
Patogus suėmimas už apačios, jei reikia pakelti.
Specifikacija
| Svoris | 32 kg |
| Apsukų skaičius | 2900 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 4,7 m/s² |
| Darbinis greitis | 4 km/val. |
| Triukšmo lygis | 96 dB(A) |
| Kuro sąnaudos | 922,38 g/kWh |
| Variklio galia | 2,7 kW |
| Cilindrų darbinis tūris | 166 cm³ |
| Variklio tipas | HS 166A |
| Eiga | Savaeigė |
| Tipas | Benzininės vejapjovės |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 203 mm/203 mm |
| Pjovimo plotis | 510 mm |
| Pjovimo metodai | BioClip®-mulčiavimas / Šoninis išmetimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










